Kuchynské zostavy

| 15/12/2013

foto_detail_main_zoom_2372_1Kuchyňa býva často považovaná za srdce domácnosti, nie len kvôli dobrotám, ktoré sa v nej tvoria. Je aj jedným z hlavných miest kde sa členovia domácnosti stretávajú. Kuchyňa a kuchynská linka  patrí spoločne s obývacou izbou k najväčším pýcham majiteľa domu. Nová kuchyňa zvyčajne predstavuje investíciu na dlhšie obdobie a práve preto chce každý aby jeho kuchyňa vyzerala skvelo a vydržala čo najdlhšie.

 

Kuchynský dizajn už dávno nie je fádny a sledovať všetky nové trendy je už aj tu pomaly nemožné. No nie trendy ale vaša spokojnosť je tým najdôležitejším pri voľbe tej pravej kuchynskej linky do vašej domácnosti. Mala by byť priestranná a navrhnutá/zvolená podľa vašich potrieb a zvyklostí. Dostatok miesta na prípravu jedál a účelné skladovanie potravín, riadu a všetkého potrebného.

 

Základnou filozofiou návrhu kuchyne je vytvorenie funkčného trojuholníka pohybu medzi sporákom, chladničkou a drezom. Táto „kuchynská diaľnica“ by nemala byť úzka a ani veľmi dlhá. Rokmi overeným pôdorysným tvarom kuchynských liniek býva tvar ´písmena „L“, čo umožní sústredenie všetkého potrebného na jedno miesto.

 

Na začiatku výberu kuchynskej linky si musíte zvoliť medzi voliteľnými zostavami alebo kompletnými zostavami. Voliteľné zostavy Vám umožnia lepšie vyhovieť vašim osobným preferenciám pre usporiadanie kuchynskej linky, na druhej strane kompletné zostavy vyšli z rysovacích dosák skúsených dizajnérov, ktorí sa venujú ergonómii priestoru.

 

Pri kúpe takto dôležitého prvku vašej domácnosti si zvoľte  skúseného predajcu, ktorý zabezpečí servis v podobe dovozu, montáže a konzultácií. Takýto predajca pomôže dopracovať sa ku krásnej kuchynskej linke , ktorá bude slúžiť dlhé roky.

 

Category: Staviame dom

About the Author ()

Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.