Hľadáme novostavbu v Bratislave

| 11/09/2014

Hľadáte nové bývanie v Bratislave a neviete sa zorientovať v širokej ponuke novostavieb? Bratislava Vám môže ponúknuť nové bytové domy, ktoré sú obklopené zeleňou a nezaťažené nadmerným hlukom ale zároveň aj nepremyslené a predražené stavby s nízkou pridanou hodnotou. Už na prvý pohľad rozlíšite kvalitný projekt od tých menej kvalitných. Pri výbere porovnávajte predovšetkým lokalitu, dopravnú dostupnosť a ponúkanú občiansku vybavenosť. Pred kúpou nehnuteľnosti si preverte aj energetickú náročnosť stavby a kvalitu materiálov z ktorých bola postavená. Nato je najlepšie prizvať stavebného inžiniera alebo architekta, ktorý Vám pri výbere poradia. Dostatok zelene a parkových plôch v okolí je výhodou. Zeleň zaistí čistenie vzduchu, poskytne v horúcich letných mesiacoch príjemnú klímu a vytvorí miesto kde budete radi relaxovať.

full_ie8_0

Asi najpodstatnejšie kritérium výberu bude ale predsa len cena nehnuteľnosti. Pre ohodnotenie ceny nehnuteľnosti sa treba najprv vedieť zorientovať v džungli realitných ponúk. Bez zodpovedného prieskumu trhu určite prerobíte. Myslite na to, že predaj bytov v Bratislave je neustále meniaci sa trha a ceny  sa menia každý mesiac. V súčasnosti sú v ponuke byty od tých najnižších štandardov až po luxusné apartmány pre náročnejšiu klientelu. Cieľom developerov je pokrytie dopytu čo najširšie skupiny záujemcov o nové bývanie. Pomer ceny k ponúkanej kvalite a lokalite bývania je jedným z rozhodujúcich kritérií pri výbere Vašej nehnuteľnosti, novostavby v Ružinove sú skvelou voľbou.

DocBinBlob.aspx
V ponuke spoločnosti Finep.sk sme našli zaujímavý projekt spĺňajúci kritériá kvalitného bývania v hlavnom meste. Lokalita Jégého aleje patrí medzi najperspektívnejšie oblasti pre bývanie v Bratislave. Dôvodom je predovšetkým blízka dostupnosť do centra mesta, kvalitná sieť obchodov, pokojná mestská časť obklopená zeleňou. Ružinov ponúka široké spektrum športového vyžitia ako napríklad moderný Zimný štadión O. Nepelu, Národné tenisové centrum, basketbalová hala Pasienky, kúpalisko Tehelné pole či krytá plaváreň Pasienky.

Category: Architektúra

About the Author ()

Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.