Kuchynské linky a nábytok do kuchyne – PR článok

| 04/05/2013
kuchynská linka

Červená kuchynská linka

Základom vybavenia každej kuchyne, či už domácej alebo profesionálnej, sú kuchynské linky. Nabytok-elegancia.sk Vám ponúka široký výber liniek rôznych rozmerov a prevedení. Určite si z ponuky vyberiete, u mnohých liniek možno tiež zvoliť kompaktnejšiu rohovú variantu.Nábytok do kuchyne si vyberiete presne podľa Vašich predstáv s rôznymi variantmi dekoru a povrchov.
Rôzne prevedenia vrátane presklených skriniek
Kuchynské linky rôznych rozmerov ponúkame  pre bežné i profesionálne kuchyne. Linku tvoria spodné a horné skrinky a pracovná doska. U mnohých liniek je možné vybrať aj presklenú hornú skrinku, čo je praktické, ak chcete mať neustále na očiach, čo vnútri máte. Väčšina nami ponúkaných liniek je drevených a možno zvoliť textúru úpravy povrchu. Farebné prevedenie kuchynskej linky dotvára celkovú atmosféru a zladenie interiéru kuchyne. V ponuke sú tmavé aj svetlé varianty. Samozrejme musíme myslieť aj na priestorové riešenie, a preto sú v ponuke aj linky s rôznymi rozmermi ako aj rohové varianty, ktoré ušetria miesto. K linkám je možné dokúpiť aj kuchynský drez.
Kuchyňu tvorí nielen linka ale aj jedálenský set
Okrem samotnej linky sú tiež základom vybavenie kuchyne jedálenské sety. Zladením farieb linky a setov dosiahneme príjemného prostredia pre stolovanie. V ponuke sú aj jedálenské sety v rôznych prevedeniach s možnosťou vlastných úprav poťahov stoličiek a textúr povrchu. Nechýba  ani zaujímavo riešené sklenené jedálenské sety. Rovnako ako kuchynské linky, tak aj sety sú tu ponúkané v rôznych veľkostiach podľa počtu osôb, od setov pre 4 osoby až po veľké pre 12 osôb, vhodné do veľkých jedální.
Kompletné vybavenie kuchyne
S nami kompletne vybavíte každú kuchyňu a navyše si zariadite vďaka kvalitným jedálenským setom napríklad reštauráciu či kaviareň. Prednosťou je  bohatý výber a možnosť vlastného prispôsobenia, v prípade jedálenských setov mnohokrát viac než 100 variantov poťahov stoličiek.Ponúkame bohatý výber za atraktívne ceny. Nábytok pre kompletnú výbavu kuchýň, jedální či reštaurácií. Kuchynské linky a jedálenské sety rôznych rozmerov, štýlov a farieb.

Tags:

Category: Architektúra

About the Author ()

Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.