Pravý pocit domova

| 15/04/2014

Moderné bývanie nie je len o lokalite, v ktorej lokalite bývate, ani o modernom nábytku na mieru, farbe stien a veľkosti záhrady. Ten pravý domov robia drobnosti a tými sú bytové doplnky, ktoré dovedú charakter interiéru do dokonalosti. Aké bytové doplnky vyberať, čo je práve trendy?

Bytové doplnky by mali zaujať svojím vzhľadom ale aj funkčnosťou a pri každom pohľade potešiť majiteľov. Doplnky majú interiér dopĺňať, a preto si ich výber nechajme až na záver pri zariaďovaní priestoru (po výbere nábytku, farieb, elektrospotrebičov a podobne). Všetko potom bude dohromady krásne ladiť a interiér bude pôsobiť ako premyslený jednoliaty celok.

Pri výbere by sme sa nemali ponáhľať a siahať po prvej veci, ktorá nás zaujme. Ponuka obchodov či už kamenných alebo internetových je dnes veľmi široká a nezaškodí si najprv preskúmať trh. Internetové obchody majú výhodu neohraničeného času nákupu z pohodlia vášho domova.

generationX-pop-designe-architectur-8

Základné parametre všetkého v interiéry je veľkosť, farba a materiál. Ak už zvolíte smer, ktorým sa chcete uberať , držte sa ho a prispôsobujte tomu výber. V jednej miestnosti sa neodporúča kombinovať viac ako štyri farebné tóny. Pozor si dávajte aj na výber materiálov aby sa navzájom nerušili a spoločne dotvárali interiér.

Doplnky a nábytok patrí aj do záhrady, ktorá je unikátnym miestom pre oddych s priateľmi. Dnes vyrábaný kvalitný záhradný nábytok poskytuje istotu trvácnosti a pohodlia. Dizajn záhrady by mal ladiť s interiérom a v letných mesiacoch by mal predstavovať rozšírenie vnútorných priestorov.

Ak sa necítite pri zariaďovaní interiéru ako ryba vo vode, alebo nemáte čas, neváhajte osloviť odborníkov zaoberajúcich sa interiérovým dizajnom a architektúrou. Niekedy postačí osloviť priateľov, ktorí nezaujato ohodnotia výber. Všetko pre váš dom nájdete na najdom.sk.

 

Category: Zaujímavosti

About the Author ()

Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.