Dizajnové svetidlá

| 24/04/2014

Ako si poradiť s výberom správneho osvetlenia a nestratiť sa v širokej ponuke? V dobe konkurenčného boja to určite nie je jednoduché, no na druhej strane si je z čoho vyberať a nie je také ťažké naraziť na kvalitné osvetlenie za príjemnú cenu. Ak teda plánujete renováciu domu či bytu, alebo len riešite otázku nového osvetlenia nezúfajte.  Existuje niekoľko jednoduchých pravidiel, pomocou ktorých to určite zvládnete.

Pri výbere by sme mali sledovať niekoľko základných parametrov, ktoré nám môžu napovedať a pomôcť s výberom. Osvetlenie vyberáme podľa priestoru, v ktorom ho chceme umiestniť. V každej miestnosti vykonávame inú činnosť a práve podľa toho vyberáme intenzitu osvetlenia Pre každý priestor potrebujeme inú intenzitu osvetlenia. Inak riešime svietidlá do kúpeľne, spálne, pracovne alebo detskej izby.

teaser_3

 Svietidlo určite dopĺňa vzhľad vášho domova, a preto je otázka dizajnu určite dôležitá. Pri pozornom výbere nemusíte siahať po drahých dizajnových kúskoch , pri ktorých sa rozlúčite aj s tisíckami eur a aj tak si môžete dopriať veľmi príjemné a pekné svietidlá.

Ak ste si teda stanovili cenu a dizajn, ktorý zapadne do priestoru môžete pristúpiť k selekcii podľa technických parametrov. Technológie osvetlenia prešli a prechádzajú neuveriteľne prudkým vývojom a nie je nevyhnutné aby ste všetky poznali. Ak si neviete zvoliť medzi kvalitným LED osvetlením, klasickou žiarovkou alebo úspornými prevedeniami osvetlenia , neváhajte osloviť skúsených predajcov. Títo určite radi pomôžu nájsť vhodné riešenie aj pre Vás.

Svietidlá Deltalight v Bratislave predstavujú riešenie pre interiérové ale aj exteriérové osvetlenie. Predajca ponúka viac ako 2500 produktov z ušľachtilých materiálov (hliník, nerez, Corian), pri výrobe ktorých je kladený dôraz na detail a precízne spracovanie. Vďaka pokroku vo vývoji svetelných zdrojov a neustále sa zvyšujúcemu cielenému dopytu, spoločnosť DeltaLight neustále hľadá nové možnosti osvetlovania a určuje smer novými trendmi.

Tags:

Category: Architektúra

About the Author ()

Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.