Uložný priestor pre Váš dom

| 24/04/2014

Minimalizmus a hľadanie praktickosti a funkčnosti v interiérovom dizajne sú v dnešnej dobe hlavnými smermi, ktorými sa dizajnéri a architekti uberajú.  Hľadanie riešení na mieru a  praktického využitia priestoru je ich hlavnou úlohou. Dôležitým parametrom každého obydlia je dostatok úložného priestoru. Najvhodnejší čas  na jeho návrh je vo fáze plánovania zariadenia interiéru. Urobte si čas a dôkladne si premyslite čo všetko budete v budúcnosti potrebovať uskladniť.

Vstavané skrine sú jedinečným príkladom efektívneho prístupu k riešeniu potreby úložného priestoru. Hlavnou výhodou je návrh, ktorý presne rešpektuje potreby a možnosti priestoru. Variabilita systému umožňuje návrh prevedenia pre rôzne potreby. Príkladom je obľuba vyuižitia systému vstavaných skríň do kuchyne.

Každý z nás potrebuje miesto pre ukladanie veľkého množstva vecí. Či už riešite skrine do spálne, predsiene alebo kancelárii, práve so vstavanými skriňami môžete získať až o polovicu viac úložného priestoru.

Vaša vstavaná skriňa na mieru nemusí predstavovať iba riešenie pre odkladanie vecí, mnohokrát sa môže vkusne navrhnuté prevedenie stať aj veľmi efektným a vhodným doplnkom každého interiéru.

Skrine sa skladajú z dvoch základných prvkov. Prvým sú posuvné dvere, ktoré umožňujú variabilný prístup k odloženým veciam a nezaberajú mnoho priestoru. Druhým je policový systém, ktorý presne kopíruje potreby majiteľa. Základným materiálom pre výrobu skríň je v dnešnej dobe drevotrieska, ktorá sa dodáva v desiatkach povrchových úprav.

obyvacka_01a_ext_pp spalna_01a_ext_pp

Spoločnosť divendoor.sk sa zaoberá výhradne stolárskou výrobou so špecializáciou na vstavané skrine s posuvnými dverami. Na našom trhu pôsobí od roku 1994 a stojí za ňou spokojnosť tisícok zákazníkov. Na webe spoločnosti si môžete spracovať predbežný návrh, ktorý Vám pomôže urobiť si predstavu o tom ako by mohla vyzerať práve tá vaša vstavaná skriňa.

Tags:

Category: Architektúra

About the Author ()

Ponuka služieb : svetlotechnika, svetlotechnický posudok pre stavebné povolenia Projekty rodinných domov a pozemných stavieb

Comments are closed.